Mleczne obrazy, to efekty naszych działań po zapoznaniu się z twórczością Wojciecha Fangora - kolejnego artysty, którego życie i twórczość zachwyciły realizatorów projektu „Zabawa sztuką” z klasy 2a. Wykorzystaliśmy do malowania na mleku: farby, patyczki do uszu i słomki. 🥛🥛🥛🎨🎨🎨

Anna Łoś

Okres jesienno-zimowy to najlepszy czas na pomoc potrzebującym, dlatego zachęcamy do przyłączenia się do naszej zbiórki. Zbieramy karmę, przekąski, koce, zabawki i inne potrzebne rzeczy dla podopiecznych schroniska "DISEL". Zbiórka trwa do 3.12.2021r. W imieniu wszystkich psiaków i kociaków dziękujemy!

Konkurs poezji patriotycznej Z okazji Święta Niepodległości w naszej szkole odbył się konkurs poezji patriotycznej, zorganizowany przez polonistki: Danutę Olejnik, Annę Stanek i Kamilę Kurnatowską.

Czytaj więcej...